Müşteri kitlenize doğru ve hızlı bir şekilde ulaşmak ve ürünlerinizi internet üzerinden satmak hem kolay, hem de sizlere pratik kazançlar sunmaktadır.Markanıza uygun tasarımlarla beraber doğru ve pratik stratejiler oluşturarak, potansiyel müşterilerinize kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı oluyoruz

Web Tasarım Hizmetleri kapsamında, hem site sahipleri hem de tasarımcılar tarafından bilinmesi gereken önemli olan bazı olgular vardır. Bunlar;
  • Güncel Web Sitesi Tasarımı hizmetleri ile kişiye özel tasarımlar oluşturulması.
  • Web Sitesinin mobil uyumlu olarak tasarlanmış olması.
  • Arama motoru optimizasyonu yapılarak google ve diğer tarayıcılarda üst sıralarda yer almak.
Mikroarea, çoğu işletmenin bir web sitesi aracılığıyla potansiyel müşterilerine ulaşarak, kendilerine ait yeni müşteri kitlelerini oluşturmayı amaçlar. Günümüz iş dünyasının dijital ortamında, amacı her ne olursa olsun her şirketin, 7 gün 24 saat sanal bir satış temsilcisi olarak işlev gören ve harika bir pazarlama malzemesi olan, bir web sitesine ihtiyacı vardır.

Web Tasarım ve Yazılım Geliştirme Nedir?

Web sitesi markaların müşterilere açılan bir kapısıdır. Web site tasarımlarının müşterilerinizin taleplerine göre tasarlanması, hem arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız, hem de marka güvenirliliğiniz için oldukça önemlidir. Marka yapınıza özel olarak tasarlanmış web siteleri, markanızın bütünlüğünü koruduğu gibi, aynı zamanda UX/UI kurallarına uyumlu olması kullanıcı deneyimleri açısından önem arzetmektedir.

Web tasarım geliştirme süreci, potansiyel müşterilerinizin sitedeki beklentilerini karşılayacak şekilde tasarım oluşturulmasından, yazılım alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmelidir. Yayına alma sürecinden sonra plana alınacak seo ve sem stratejilerinin sağlıklı bir şekilde işlenebilmesi için, bu süreç zincirinin eksiksiz bir şekilde tasarlanması gerekmektedir. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için, kullanıcıların deneyimlerine uygun web sitesine sahip olabilir, arama motorlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Teklif Alın

Markalarınızı Dijital Dünya'da Görünür Kılıyoruz

UI/UX Tasarım Süreçleri

Web sitenizin tasarım sürecinde UI/UX yapılarına uygun geliştirilen tasarımlar, sitenizin kullanılabilirliği açısında oldukça önemlidir. Potansiyel müşterilerinizin taleplerine uygun olarak hazırlanan arayüzler ile sitede geçirilen süreyi arttırarak, sitenizin her açıdan performanslı bir şekilde çalışmasını amaçlıyoruz.

Kullanıcı Dostu Paneller

Web siteniz tasarlanırken, müşterilerimizin rahat bir şekilde düzenleme yapabilmesi için panel tasarımına önem veriyoruz. Sizlere özel olarak hazırlanan paneller, modüler olarak isteklerinize göre tasarlanabilmektedir. Geliştirilebilir yazılım altyapımız sayesinde, güncel kalabilirsiniz.

SEO Uyumlu Kodlama

Arama motoru optimizasyon süreci, sürekli takip gerektiren bir yapıda olması gerektiği gibi, yazılım altyapısınında uyumlu olarak oluşturulması gerekmektedir. Seo düzenlemelerinizi dinamik olarak panellerimizden yapabilmenizle birlikte, web siteniz güncel kurallara tamamen uyumlu olarak tasarlanmaktadır.

Responsive Uyumluluk

Mobil uyumluluk süreçleri, yıllar geçtikce web sitesinin en önemli konularından biri haline gelmiştir. Analizlerinde gösterdiği gibi web sitelerine girişlerin %80'i mobil cihazlardan gerçekleşmektedir. Telefon, tablet gibi mobil cihazlarla tamamen uyumlu web sitelerine sahip olmak bir ayrıcalık değil, zorunluluk olmuştur.

GELİN, BİRLİKTE
İŞİNİZ İÇİN ÇÖZÜMLER ÜRETELİM

Markalarımızın hedefleri doğrultusunda projelerine çözüm üretiyor ve müşteri memnuniyetini, değerlerimizin en üstünde tutmaya çalışarak, başarıyı somut kılmayı hedefliyoruz