1980 yılından gelen iş ahlakımız ile gelişen teknolojileri her zaman en yakından takip ederek hizmet sektöründe başarılı olmayı ve sizleri mutlu etmeyi hedefliyoruz.

2010’lu yıllardan itibaren sektörünün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için yeni nesil teknolojilerle altyapılarımızı yenileyerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sektörün masaüstü ve web yazılım alanında ki ihtiyaçlarına çözüm üretmek için, müşterilerimizin gereksinimlerine yönelik özel yazılım ve tasarım çözümleri sunuyoruz. Süreç içerisinde büyük projelerde yer alarak, iştiraklerimiz ve çözüm ortaklarımız ile gelişmeye devam ediyoruz.

Mikroarea, reklam ve yazılım konusunda kendini geliştirmiş zanaatkarlardan oluşan bir reklam ajansıdır.

Marka fikirleri oluşturmak ve dijital dünyada sizleri temsil edebilecek web siteleri hazırlamak için yanlızca deneyimler yetmez.

İşinizi sevgiyle ve tutkuyla yaparak, dijital dünyadaki görsel yüzünüz olan web siteniz için kurumsallığınıza uygun, sizi en iyi şekilde ifade eden web tasarımları yapıyoruz. Sizde arama motorlarına uygun ve modern tasarımlarla internet dünyasındaki yerinizi Mikroarea farklı ile alın.

Yeni bir çağı başlatan İnternet, ölçülebilir olması farkıyla geleneksel medya araçlarına kıyasla tüm kurumlar tarafından ciddi yatırımların yapıldığı bir pazarlama aracı olmuştur. Kuşkusuz bu mecrada yer almak ve dikkat çekici olmak için kurumsal web tasarımına sahip olmanız gerekir. Tasarım tek başına yeterli değildir, içeriği ve kodlaması da kusursuz olmalıdır. Deneyimli yazılım ve yaratıcı tasarım ekibimiz, kullanıcı beklentilerini ve sektörü analiz ederek işe koyulur. Web tasarımını ve yazılımını bir süreç olarak ele alır, her parçayı detaylı şekilde inceleriz. İşe yarayan, ziyaret edilen, kullanıcı dostu yaratıcı web tasarımları yapıyoruz.