Sosyal medya ve diğer dijital pazarlama mecraları kullanılarak, hedef kitlelere uygun reklam stratejileri ile potansiyel müşterilere ulaşılması ve marka bilinirliğinin oluşturulması çalışmasıdır.

Reklam ve ilgili sosyal medya stratejilerinin belirlenmesinden önce, rakip olarak görülebilecek muadil ürünlerin ve/veya sektördeki benzer hizmetlerin incelenmesi ve başarıya ulaşılan stratejilerin değerlendirilmesi, doğru stratejinin kurgulanmasını ve doğru hedef kitle erişimini etkileyecektir. Çalışmaya başlanmadan önce gerekli ölçümleme araçları ve sosyal medya etkileşimleri (Beğeni / yorum / paylaşım vs.) incelenerek, edinilen veriler, yol haritası oluşumunda kullanılmalıdır.

Dijital Reklam Ajansı Nedir?

Dijital reklam ajansları, bir markanın dijital pazarlama çabalarını şirket içinde yürütmek yerine dış kaynak sağlamak için kiraladığı bir işletmedir. Markalar ürün veya hizmetlerini çevrimiçi olarak tanıtarak pazarlama hedeflerine ulaşmak ve işlerinin büyümesine yardımcı olması için çeşitli dijital çözümler sağlamaları adına dijital reklam ajansları ile çalışmaktadırlar.

Modern dijital pazarlama tekniklerinde uzmanlaşmış bir uzman ekibe sahip olan bu ajanslar, genellikle sahip oldukları yüksek müşteri sayısına rağmen her birine benzersiz ve müşterinin ihtiyacına göre uyarlanmış öneriler ve hizmetler sunmak ile yükümlüdürler. Bu nedenle, gazete reklamları ve reklam panoları gibi geleneksel pazarlama yerine, hedef kitlenizle küresel olarak doğrudan bağlantı kurabilmeniz ve etkileşim kurabilmeniz için teknolojinin kullanımına yönelik hizmetler sunarlar.

Teklif Alın

Markalarınızı Dijital Dünya'da Görünür Kılıyoruz

Kalite

Doğru stratejiye dayanan yaratıcı iletişimin, markalara kalıcı değer kattığına inanıyoruz.

Hedef Kitle

Müşterilerimizin hedef kitlesine yönelik geleneksel ve güncel tasarımlar ile entegre iletişim kullanıyoruz.

Analiz

Çalışma öncesi gerekli ölçümleme araçları ve sosyal medya etkileşimleri inceleyerek rakip analizleri sonucunda yol haritası oluşturuyoruz.

Pazarlama

Hedef kitlelere uygun reklam stratejileri ile potansiyel müşterilere ulaşılması ve marka bilinirliğinin oluşturulmasını sağlıyoruz.

GELİN, BİRLİKTE
İŞİNİZ İÇİN ÇÖZÜMLER ÜRETELİM

Markalarımızın hedefleri doğrultusunda projelerine çözüm üretiyor ve müşteri memnuniyetini, değerlerimizin en üstünde tutmaya çalışarak, başarıyı somut kılmayı hedefliyoruz